ANDRZEJKOWA ŚLĄSKA GALA Z HUMOREM

25/11/2018 - 18:00


WSPANIAŁE ANDRZEJKI! NAJWIĘKSZE GWIAZDY, NIEPOWTARZALNA ZABAWA!

Tradycyjnie już zapraszamy Państwa do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu na wspaniałą, największą i zdecydowanie najlepszą na Śląsku Andrzejkową Śląską Galę z Humorem.

25 listopada na scenie wystąpią wszystkie największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej. Zgodnie z tradycją Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przez nadchodzącym Adwentem. Dlatego podczas naszej Gali nie zabraknie muzycznych niespodzianek, nowych interpretacji i zaskakujących wykonań.
Artystycznym ukoronowaniem Gali będzie występ znakomitego Artysty, którego ujawnimy już wkrótce na FB: Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem, a zaraz później na stronie DMiT.
Jak przystało na Andrzejki, Publiczność będą czekały liczne atrakcje: tańce, największe przeboje, znakomity humor i oczywiście - specjalna scenografia.
Jednym słowem najlepsza i największa andrzejkowa zabawa. Oczywiście tylko w Domu Muzyki i Tańca i tylko z Państwem!

Wystąpią m.in.:
- Mirek Szołtysek i Wesołe Trio
- Mirosław Jędrowski
- Mariusz Kalaga
- Jacek Silski
- B.A.R.
- Claudia i Kasia Chwołka

Całość poprowadzi tradycyjnie niezastąpiony i jedyny taki duet: Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek, którzy są z nami od pierwszej Gali, czyli już prawie 10 lat!

Bilety w cenie 70, 90, 100, 120 oraz 150 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).