TRE VOCI - Herosi

15/12/2019 - 19:00

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że jeden z artystów z TREvoci zachorował. W związku z tym zaplanowany na 22.02.2019 koncert TREvoci Herosi w DMiT w Zabrzu nie będzie mógł się odbyć. Wydarzenie zostało przełożone na najbliższy możliwy termin tj. 15.12.2019 w DMiT w Zabrzu. Informujemy, że kupione bilety zachowują swoją ważność. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na zwrot biletów prosimy o kontakt z bileteriami w których zostały zakupione. Przepraszamy Państwa za wszelkie niedogodności związane z przełożeniem koncertu. Razem z zespołem TREvoci liczymy, że będą Państwo z nami już w grudniu.

„TRE VOCI - Herosi” – to wielkie muzyczne show, podczas którego tenorzy z TRE VOCI wejdą w bohaterskie starcie z przebojami muzyki popularnej od motywów rodem ze szklanego ekranu po nieśmiertelne szlagiery. W koncercie tym bowiem będzie można usłyszeć między innymi „The Show Must Go On”, „Feeling Good”, „My Way” i wiele innych. W heroicznym starciu TRE VOCI będzie towarzyszyć w autorskich aranżacjach wyjątkowy skład instrumentalny pod kierownictwem Darka Tarczewskiego.

TRE Voci to pierwszy i jedyny w Polsce zespół „crossoverowy” złożony z oklaskiwanych na całym świecie tenorów. Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj są artystami nowej generacji: trzy indywidualności, trzy zróżnicowane, wspaniałe głosy tenorowe. Młodzi i utalentowani, obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru – w swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Gościli na światowych scenach, m.in. w Chicago, Toronto, Vancouver, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie czy zachwycali słuchaczy w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

Zapraszamy na zapierające dech w piersiach muzyczne starcie, które dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń!

TRE VOCI
Voytek Soko
Mikołaj Adamczak
Miłosz Gałaj

DAREK TARCZEWSKI ENSEMBLE
Barbara Szelągiewicz – skrzypce
Dominika Dołżyńska – skrzypce
Karolina Waścińska-Łukanowska – altówka
Aleksandra Awtuszewska – wiolonczela
Darek Tarczewski – fortepian
Andrzej „Długi” Laskowski – kontrabas / gitara basowa
Kinga Skrzypińska – gitara akustyczna/elektryczna/instrumenty
klawiszowe Michał Bocek – instrumenty perkusyjne
Michał Zator – harfa
Piotr Furtak – obój

Bilety w cenie 69, 89 oraz 109 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłšcznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzajšcy dokonanie wpłaty).