3. Fax, Email (Zakup zbiorowy - minimum 10 biletów).

Jeżeli nie zależy Państwu na konkretnym numerze miejsca, można przesłać do nas zamówienie na bilety podając jedynie ich liczbę (nie mniejszą niż 10) i przybliżoną lokalizację. Nasza kasa wybierze najbliższe miejsca. Na zamówieniu należy podać numer i datę ważności karty kredytowej, imię i nazwisko oraz adres. Dane te zostaną wprowadzone bezpośrednio do systemu płatności telefonicznych firmy Polcard, który w ciągu kilkunastu sekund potwierdzi przyjęcie dyspozycji płatności. Po uzyskaniu takiego potwierdzenia, Państwa bilety będą czekały w naszej kasie na odbiór do 30 minut przed przedstawieniem, a my potwierdzimy mailem dokonany zakup.

Jeżeli nie dysponują Państwo kartą kredytową lub Polcard nie będzie mógł zweryfikować danych podanych w mailu, mogą Państwo zapłacić za dokonany zakup przelewem bankowym na nasze konto, uzupełniając przelew opisem nazwy i daty spektaklu:

Dom Muzyki i Tańca
ul. Gen. de Gaulle’a 17
41-800 Zabrze

ING BSK o/Zabrze
nr konta: 34 1050 1298 1000 0022 9316 6050

Nazwa spektaklu
Data spektaklu

Przelew powinien być dokonany najpóźniej następnego dnia roboczego.

Po uzyskaniu wpływu na konto Państwa rezerwacja zostanie zatwierdzona i bilety będą czekały na odbiór w kasie. Jeżeli w terminie 3 dni roboczych od dokonania rezerwacji nie dokonają Państwo płatności, rezerwacja zostanie anulowana.

W celu otrzymania faktury prosimy o zaznaczenie tego faktu przy rezerwowaniu miejsc oraz podanie niezbędnych danych do wystawienia faktury. Faktura zostanie przesłana pocztą.