Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot"

26/11/2016 - 20:30


Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - znakomity duet. Osobno radzą sobie dość niesamowicie, co dopiero kiedy połączą siły? Będzie się działo. Każdy miłośnik dobrego humoru powinien to zobaczyć, bo warto.

Kabaret Hrabi w poszukiwaniu nowych wyzwań. Pomysł złączenia sił z innym kabaretem powstawał przez lata. Oswajanie się z myślą, ciche rozmowy, pytania stawiane półgębkiem. Kto? Z kim? Wreszcie stało się naturalne, że z kabaretem Jurki. Tak, przez jakiś czas będzie nas ośmioro, ośmiorgo, ośmiorgu, ośmiorgiem. Dwie kobiety - czyli dwa blond łby, oraz sześciu przeróżnych typów współczesnego mężczyzny - czyli kalejdoskop mord. O aktorach można sporo, ale czy trzeba zaraz dobrze? I Hrabi, i Jurki, w liczbie ośm, biorą takiego aktora za nogi i rzucają w płot. Żeby poczuł, że żyje. Żeby mu się chciało. Teatr, kabaret, filmy, seriale, reklamy, filmy porno, teledyski, wreszcie życie - wszędzie się gra. Banalne, to prawda. Ale jakie prawdziwe! Ole!

"Na scenie będzie nas ośmiorgo, ośmiorgu, ośmiorgiem. Dwie kobiety - czyli trochę bioder oraz sześciu przeróżnych typów współczesnego mężczyzny - czyli mrowie."

Bilety w cenie 60, 70 oraz 80 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).

ANDRZEJKOWA ŚLĄSKA GALA HUMORU

27/11/2016 - 18:00

WSPANIAŁE ANDRZEJKI! NAJWIĘKSZE GWIAZDY, NIEPOWTARZALNA ZABAWA!

27 listopada zapraszamy do Domu Muzyki i Tańca na wyjątkową, bo andrzejkową Śląską Galę Humoru. Na scenie spotkają się wszystkie największe gwiazdy śląskiej (i nie tylko) sceny muzycznej. Nie obędzie się bez zaproszonych gości i muzycznych, zaskakujących duetów.

Artystycznym ukoronowaniem Gali będzie występ uwielbianego w Polsce chorwackiego piosenkarza - Gorana Karana! Urodzony w Serbii, reprezentant Chorwacji w 45. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2000 roku potrafi poprzez swoją muzykę przenieść Publiczność w piękne strony urokliwej Dalmacji... .
Na andrzejkowy wieczór ten wspaniały Artysta przygotował specjalny program i.... niespodziankę!

Jak przystało na Andrzejki, Publiczność będą czekały liczne atrakcje: wróżby, tańce, największe przeboje, znakomity humor i oczywiście specjalna scenografia.

Jednym słowem najlepsza i największa andrzejkowa zabawa. Oczywiście tylko w Domu Muzyki i
Tańca i tylko z Państwem!

Wystąpią:
- Goran Karan,
- Mirek Szołtysek i Wesołe Trio
- Mirosław Jędrowski z kabaretem,
- Mariusz Kalaga,
- Jacek Silski,
- B.A.R.
- Claudia i Kasia Chwołka,
- Karpowicz Family
- Jacek i Jolanta Kierok

Całość poprowadzi niezastąpiony i jedyny taki duet: Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek, którzy
zaprezentują także najlepsze skecze ze swojego nowego programu.

Bilety w cenie 60, 90, 100, 120 oraz 150 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).

Świąteczna Gala Volksmusik

10/12/2016 - 16:00

Już po raz czwarty zapraszamy Państwa na Świąteczną Galę Volksmusik, którą zorganizowało Wydawnictwo Muzyczne Cider Records. Wszystkie dotychczasowe edycje bardzo się Państwu podobały, nie mamy więc wątpliwości, że i tym razem tak będzie. Niepowtarzalną atmosferę koncertu zapewnią: duet Judith & Mel, Captain Freddy, zespół Crystals oraz goszczący już kilkakrotnie w Domu Muzyki i Tańca duet Die Silinger.

Wykonawcy przeniosą widzów w zimową krainę i zaśpiewają najpiękniejsze i bliskie sercu niemieckie piosenki adwentowe oraz bożonarodzeniowe. Nie zabraknie też znanych niemieckich szlagierów.

Serdecznie zapraszamy!

Bilety już wkrótce do nabycia w kasie DMiT.

Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód

11/02/2017 - 19:00


“Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód.”

Rosyjski Klasyczny Balet (Classical Russian Ballet)
pod kierownictwem HASANA USMANOVA

z udziałem solistów Teatru Bolszego (Moskwa) i Teatru Maryjskiego (Peterburg)

Światowa premiera. Po raz pierwszy w świecie! Scena i Lód!

Możecie Państwo zobaczyć syntezę baletu klasycznego, jazdy figurowej na lodzie i sztuki akrobatycznej!!! Niesamowity, niezapomniany spektakl dla całej rodziny, kwintesencja najlepszego w rosyjskiej kulturze i sporcie w ciągu ostatniego stulecia.

Niezwykłe, nowe spojrzenie na niesamowitą legendę o wiecznej i pięknej miłości, zdrady, dobra i zła, historię, wpisaną do dziedzictwa kultury światowej. Po raz pierwszy w historii w jednym przedstawieniu łączy się razem balet, cyrk i sport!

Wydawałoby się to niemożliwe! Połączyć niespójne sztuki i sport, ale Sztuka porusza się do przodu, otwierając widzowi nowe, dotychczas nie do pomyślenia zakręty.

Balet na lodzie w dwóch aktach.
Czas trwania : 2 godziny z przerwą (20 minut)
Muzyka: Piotr Czajkowski
Inscenizacja tricków: Hasan Usmanov
Źródło: http://www.pankoncert.pl

Bilety już wkrótce do nabycia w kasie DMiT.

3