Świąteczna Gala Volksmusik

10/12/2016 - 16:00

Już po raz czwarty zapraszamy Państwa na Świąteczną Galę Volksmusik, którą zorganizowało Wydawnictwo Muzyczne Cider Records. Wszystkie dotychczasowe edycje bardzo się Państwu podobały, nie mamy więc wątpliwości, że i tym razem tak będzie. Niepowtarzalną atmosferę koncertu zapewnią: duet Judith & Mel, Captain Freddy, zespół Crystals oraz goszczący już kilkakrotnie w Domu Muzyki i Tańca duet Die Silinger.

Wykonawcy przeniosą widzów w zimową krainę i zaśpiewają najpiękniejsze i bliskie sercu niemieckie piosenki adwentowe oraz bożonarodzeniowe. Nie zabraknie też znanych niemieckich szlagierów.

Serdecznie zapraszamy!

Bilety już wkrótce do nabycia w kasie DMiT.

Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód

11/02/2017 - 19:00“Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód.”

Rosyjski Klasyczny Balet (Classical Russian Ballet)
pod kierownictwem HASANA USMANOVA

z udziałem solistów Teatru Bolszego (Moskwa) i Teatru Maryjskiego (Peterburg)

Światowa premiera. Po raz pierwszy! Scena i Lód!

Po raz pierwszy w historii w jednym przedstawieniu zostaje połączona Scena i Lód, na której występuję Rosyjski Balet Klasyczny pod kierownictwem HASANA USMANOVA!

Możecie Państwo zobaczyć połączenie baletu klasycznego i jazdy figurowej na lodzie!
Spektakl dla całej rodziny, kwintesencja tego co najlepsze w rosyjskiej kulturze w ciągu ostatniego stulecia.
Niezapomniane przeżycie przedstawiające niezwykłe, nowe spojrzenie na niesamowitą legendę o wiecznej i pięknej miłości, zdradzie, walki dobra i zła, historię, wpisaną do dziedzictwa kultury światowej.
Niesamowita sztuka jazdy figurowej połączona z baletem powoduje, że to przedstawienie dostarczy emocji, jakich jeszcze nie doświadczyłeś do tej pory.
Wydawałoby się to niemożliwe - połączyć niespójne dziedziny, ale teatr ciągle idzie do przodu, otwierając widzowi nowe, dotychczas niezbanade zakątki.

Balet na lodzie odbywa się w dwóch aktach.
Czas trwania : 2 godziny z przerwą (20 minut)
Muzyka: Piotr Czajkowski
Inscenizacja tricków: Hasan Usmanov

Bilety w cenie 100, 120, 140, 150 oraz 170 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).

3