Repertuar

2013-12-01 Międzynarodowa Gala Cyrku – Zabrze 2013

Artyści światowej sławy i show na najwyższym poziomie, to wszystko już 1 grudnia na scenie Domu Muzyki i Tańca.

Słynny festiwal cyrkowy w Monte Carlo przyciąga tłumy, ale na szczęście nie trzeba jechać aż tak daleko, by bawić się równie świetnie. Już 1 grudnia w Zabrzu odbędzie się Międzynarodowa Gala Cyrku, której gościem będzie Cyrk Korona. Show na światowym poziomie z niesamowitymi pokazami zachwyci każdego widza. Na scenie pojawią się akrobaci, treserzy, iluzjoniści i klauni między innymi z Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Widzów zachwycą popisy białych tygrysów. Artystom z całego świata towarzyszyć gwiazdy TVN: zespół The Chance i Sabina Jeszka. Galę poprowadzą Piotr „Ssnake” Wąsik oraz Grzegorz Poloczek z kabaretu RAK.

Cyrk pojawi się w Domu Muzyki i Tańca po raz drugi w jego liczącej ponad pół wieku historii! Pierwsza cyrkowa gala odbyła się w latach 80. XX wieku. Wtedy sala wypełniła się po brzegi, a przedstawienie wzbudziło aplauz publiczności.

Zapraszamy 1 grudnia na cyrkową galę do Zabrza! Tego wydarzenia nie można przegapić!

Kupując bilet VIP-owski w cenie 150 złotych macie Państwo niepowtarzalną okazję nawiązać bliższą znajomość z białym tygrysem, którego można będzie nakarmić, pogłaskać czy przytulić. Co odważniejsi będą mogli pospacerować z nim po holach Domu Muzyki i Tańca. Wszystko to oczywiście można będzie uwiecznić na fotografiach. Taka okazja już nigdy się Państwu nie nadarzy! Skorzystajcie więc i kupcie VIP-owski bilet.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).

2014-02-02 WIELKA GALA STRAUSS & PRZYJACIELE


„Wielka Gala Strauss i Przyjaciele” to wyjątkowa okazja do spotkania z muzyką rodziny Straussów, wybitnych kompozytorów austriackich, mających w swoim dorobku niezliczoną liczbę dzieł cenionych i uwielbianych nie tylko przez miłośników muzyki klasycznej. Walce „Nad pięknym modrym Dunajem” oraz „Róże południa”, polka „Tritsch-Tratsch”, „Marsz Radetzkyego” czy operetka „Zemsta nietoperza” to zaledwie wycinek z nieskończenie długiej listy utworów, które wyszły spod pióra Straussów. W roli gospodarzy wieczoru wystąpi niezwykły duet prowadzących – Bogusław Kaczyński i Krzysztof Skiba. Zespół z Orkiestrą Collegium F pod dyrekcją Maestro Marcina Sompolińskiego – przy dźwiękach najsłynniejszych operetkowych arii, słodkich walców, skocznych polek i ognistych czardaszy – zabierze nas w magiczną podróż do Wiednia epoki Franciszka Józefa oraz zaczarowanej krainy muzyki Straussów. To prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników muzyki klasycznej bowiem na scenie zagoszczą również cenieni, doskonale znani i lubiani przez Państwa artyści, m.in. Katarzyna Hołysz, Zbigniew Wodecki i Andrzej Lampert oraz mistrzowska para taneczna:Anna Głogowska i Rafał Maserak.

Bilety w cenach:
Parter Premium - 150zł
Parter Standard - 95 zł
Balkon Premium - 150 zł
Balkon Standard Plus - 130 zł
Balkon Standard - 95 zł
do nabycia w kasie DMiT lub on-line.
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).

2013-12-04 Barbórka z Marcinem Dańcem


Dzień Górnika to święto, o którym nie trzeba w naszym regionie nikomu przypominać. Już od kilku pokoleń tego dnia w śląskich domach się świętuje. Nawet w tych, w których nikt w kopalni nie pracuje, bo to nie tylko święto górników, to święto wszystkich Ślązaków. Od rana grają górnicze orkiestry, odprawiane są uroczyste msze święte, odbywają się akademie... Do obchodów tego wyjątkowego święta dołącza też Dom Muzyki i Tańca i zaprasza na specjalny koncert, w którym wystąpią: znany i lubiany kabareciarz Marcin Daniec, piosenkarka Krystyna Giżowska, znani i lubiani artyści popularyzujący śląską gwarę, czyli Mirek Szołtysek, Damian Holecki i Marian Makula oraz piosenkarz Krzysztof Kiljański.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).

3
XML feed