Archiwum imprez

Dzień Matki z Telewizją Katowice na bis

29 maja 2006 r. godz. 18.00

Zdjęcia z imprezyOlbrzymie zainteresowanie koncertem i tłumy chętnych, które nie mogły kupić już biletów, zmusiły organizatorów do zorganizowania powtórki koncertu. Rozpoczął się on o godz. 18.00 w poniedziałek, 29 maja br.

Buddy Guy

27 czerwca 2006 r. godz. 19.00

Amerykańska Legenda Bluesa

Galeria fotografii
Nagle zawładnął Tobą dziwny nastrój, tylko nie rozumiesz, co jest? Leżysz w łóżku, przewracasz się z boku na bok i nie możesz zasnąć? Wstajesz wczesnym rankiem, siadasz na krańcu łóżka i z nikim nie chcesz rozmawiać? Siedzisz przy nakrytym stole, patrzysz w swój talerz, ale nie możesz jeść?

Kabaret Ani Mru Mru

9 czerwca 2006 r. godz. 18.00

Galeria fotografii

Zdjęcia z imprezy

Paris Can Can

10 czerwca 2006 r. godz. 19.00

Legendarna rewia z Paryża

Galeria fotografiiParis Can Can - legendarna rewia z Paryża po raz pierwszy w Polsce. Ten efektowny spektakl rodem z serca Francji można było zobaczyć 10 czerwca 2006 r. w Domu Muzyki i Tańca.

Paryż – miasto świateł i luksusu, miasto Moulin Rouge i Follies Bergere, miasto żabotów, koronkowych haleczek i czarnych pończoch w najbardziej znanym tańcu, jaki kiedykolwiek powstał. Jedynie to miasto mogło stać się domem Paris Can Can. Zmysłowy świat francuskiego kabaretu przyciąga wielu koneserów piękna i luksusu już od 120 lat. Teraz paryska rewia zawitała również do Polski, aby olśnić publiczność wyrafinowaną megaprodukcją z pogranicza humoru i erotyki.

Finałowy Koncert Dyplomowy Międzynarodowych Warsztatów Muzycznych

23 czerwca 2005 r. godz. 18.00

Koncert Finałowy Międzynarodowych Warsztatów Muzycznych ZABRZE – ESSEN MUZYCZNY POMOST rozpoczął się 23 czerwca o godz. 18.00. Zaprezentowali się m.in. Sara Dziambor i Wioleta Jonas – grające na fortepianie oraz Wojciech Pastuch na saksofonie.
PowiększMiędzynarodowe warsztaty muzyczne były organizowane w Polsce po raz pierwszy. Celem wymiany było udowodnienie tezy o muzyce jako uniwersalnym języku ludzkości oraz poznanie cząstki wspólnego dziedzictwa kulturowego Zjednoczonej Europy. Każdy z uczestników warsztatów miał okazję do poznania nowej literatury muzycznej i współpracowania z muzykami z innych państw.

Koncert Dyplomowy Wokalny Prywatnej Szkoły Muzycznej

9 czerwca 2005 r. godz. 18.00

Dyplom wokalny zaprezentowali: Anna Poloczek z zespołem, Armin i Daniel Wołoszyn, Alicja Przystawko (na keyboardzie), a także Oliwia Czaja (na fortepianie).


Koncert Dyplomowy Instrumentalno - Wokalny Prywatnej Szkoły Muzycznej

2 czerwca 2005 godz. 16.00

„Młodzi na scenę”

W czerwcu 2005 r. w Kawiarni Artystycznej Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbyły się koncerty dyplomowe absolwentów Prywatnej Szkoły Muzycznej z Zabrza „Veno’s Studio”. Inauguracja nastąpiła 2 czerwca o godz. 18.00, w programie: dyplom wokalny Joanny Panicz z zespołem, dyplom instrumentalny Mariusza Maja na gitarze elektrycznej, dyplom instrumentalny Tomasza Lorka na gitarze elektrycznej, a także pokaz taneczny Młodzieżowego Teatru Tańca. 9 czerwca o godz. 18.00 dyplom wokalny zaprezentowali Anna Poloczek z zespołem, Armin i Daniel Wołoszyn, Alicja Przystawko (na keyboardzie), a także Oliwia Czaja (na fortepianie). 16 czerwca o godz. 18.00 wystąpiła Agnieszka Jędrzejczyk z zespołem.

XIII Przegląd Piosenki Dziecięcej im. prof. Adolfa Dygacza Śląskie Śpiewanie

Galeria fotografii

4 czerwca 2006 r. o godz. 16.00

4 czerwca 2006 r. o godz. 16.00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbył się KONCERT GALOWY XIII PRZEGLĄDU PIOSENKI DZIECIĘCEJ „ŚLĄSKIE ŚPIEWANIE”.

Dzień Matki z Telewizją Katowice

28 maja 2006 r. godz. 19.30

Zdjęcia z imprezyW niedzielę, 28 maja 2006 r., w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbyło się święto harmonii rodzinnej.
O godz. 19.30 wszystkie dzieci swoich matek oraz matki swoich dzieci zasiedli ramię w ramię na widowni. Autorzy widowiska, nawiązując do poprzednich koncertów - „Barbórki” i „Babskiej Laby”, zaproponowali zupełnie nową jakość. Motywem przewodnim akcji scenicznej były przygotowania wszystkich biorących w nim udział wykonawców do wieczornej wizyty u swoich matek.

...
55
...
XML feed