Archiwum imprez

Finałowy Koncert Wokalny Prywatnej Szkoły Muzycznej VENO’S STUDIO

20 czerwca 2006 r. godz. 19.00

Galeria fotografiiKoncert wokalny słuchaczy działu wokalnego Prywatnej Szkoły Muzycznej oraz Studium Muzyki Rozrywkowej "VENO’S STUDIO": Antoniny Szostak, Katarzyny Larysz, Anny Poloczek, Marii Kubarskiej, Pauliny Dudziak, Barbary Janiczak oraz Anny Batkiewicz.
„Damskie” brzmienia w bardzo zróżnicowanym stylistycznie programie: od piosenki autorskiej i turystycznej, poprzez przeboje muzyki pop, do standardów jazzowych i utworów funky.
Wokalistkom akompaniowała na gitarze ich nauczycielka - Katarzyna Kupiec.

Koncert Dyplomowy Instrumentalny Prywatnej Szkoły Muzycznej VENO’S STUDIO

13 czerwca 2006 r. godz. 19.00

Galeria fotografiiCześć I:
Dyplom instrumentalny Andrzeja Kukuryka (gitara elektryczna) z towarzyszeniem zespołu w składzie:
Rafał Waniek - perkusja,
Tomasz Cygan - gitara basowa,
Krzysztof Mikiciuk - gitara elektryczna,
Leon Dobrowolski - gitara elektryczna.

Dzień Matki z Telewizją Katowice na bis

29 maja 2006 r. godz. 18.00

Zdjęcia z imprezyOlbrzymie zainteresowanie koncertem i tłumy chętnych, które nie mogły kupić już biletów, zmusiły organizatorów do zorganizowania powtórki koncertu. Rozpoczął się on o godz. 18.00 w poniedziałek, 29 maja br.

Buddy Guy

27 czerwca 2006 r. godz. 19.00

Amerykańska Legenda Bluesa

Galeria fotografii
Nagle zawładnął Tobą dziwny nastrój, tylko nie rozumiesz, co jest? Leżysz w łóżku, przewracasz się z boku na bok i nie możesz zasnąć? Wstajesz wczesnym rankiem, siadasz na krańcu łóżka i z nikim nie chcesz rozmawiać? Siedzisz przy nakrytym stole, patrzysz w swój talerz, ale nie możesz jeść?

Kabaret Ani Mru Mru

9 czerwca 2006 r. godz. 18.00

Galeria fotografii

Zdjęcia z imprezy

Paris Can Can

10 czerwca 2006 r. godz. 19.00

Legendarna rewia z Paryża

Galeria fotografiiParis Can Can - legendarna rewia z Paryża po raz pierwszy w Polsce. Ten efektowny spektakl rodem z serca Francji można było zobaczyć 10 czerwca 2006 r. w Domu Muzyki i Tańca.

Paryż – miasto świateł i luksusu, miasto Moulin Rouge i Follies Bergere, miasto żabotów, koronkowych haleczek i czarnych pończoch w najbardziej znanym tańcu, jaki kiedykolwiek powstał. Jedynie to miasto mogło stać się domem Paris Can Can. Zmysłowy świat francuskiego kabaretu przyciąga wielu koneserów piękna i luksusu już od 120 lat. Teraz paryska rewia zawitała również do Polski, aby olśnić publiczność wyrafinowaną megaprodukcją z pogranicza humoru i erotyki.

Finałowy Koncert Dyplomowy Międzynarodowych Warsztatów Muzycznych

23 czerwca 2005 r. godz. 18.00

Koncert Finałowy Międzynarodowych Warsztatów Muzycznych ZABRZE – ESSEN MUZYCZNY POMOST rozpoczął się 23 czerwca o godz. 18.00. Zaprezentowali się m.in. Sara Dziambor i Wioleta Jonas – grające na fortepianie oraz Wojciech Pastuch na saksofonie.
PowiększMiędzynarodowe warsztaty muzyczne były organizowane w Polsce po raz pierwszy. Celem wymiany było udowodnienie tezy o muzyce jako uniwersalnym języku ludzkości oraz poznanie cząstki wspólnego dziedzictwa kulturowego Zjednoczonej Europy. Każdy z uczestników warsztatów miał okazję do poznania nowej literatury muzycznej i współpracowania z muzykami z innych państw.

Koncert Dyplomowy Wokalny Prywatnej Szkoły Muzycznej

9 czerwca 2005 r. godz. 18.00

Dyplom wokalny zaprezentowali: Anna Poloczek z zespołem, Armin i Daniel Wołoszyn, Alicja Przystawko (na keyboardzie), a także Oliwia Czaja (na fortepianie).


...
55
...
XML feed